محافظ جان

خرید محافظ جان 25 امپر

 • در صورتی که اختلاف امپر رفت و برگشتی در مدارها وجود داشته باشد محافظ جان 25 امپر می تواند برای پیشگیری از خطر و اسیب مدار را قطع کند. نحوه ی ساخت این کلیدها یعنی کلیدهای محافظ جان به گونه ای می باشد که قبل از اینکه فرد یا تجهیزات دچار حادثه شوند مدار را قطع می کند. اما طراحی این کلیدهای محافظ جان به گونه ای نمی باشد که در حالت اضافه بار بتوانند مدار را قطع نمایند. از انجایی که یکی از مسائلی که سبب اسیب و خطرات جدی می شود مرتبط با برق است به همین دلیل نقش کلیدهای حفاظت جان بسیار پر رنگ می باشد. از این رو تعبیه کلیدهای حفاظت جان برای جلوگیری از برق گرفتگی بسیار موثر خواهد بود. یکی از قوانین نظام مهندسی جهت افزایش ایمنی ساختمان ها تعبیه کلیدهای حفاظتی می باشد. جهت اشنایی کامل با کلیدهای حفاظت جان تا انتهای مطلب همراه ما باشید تا اطلاعات جامعی از این محصول را در اختیارتان قرار دهیم.

  محافظ جان 25 امپر، قیمت و مشخصات این محصول

  خرید مستقیم محافظت جان 25 امپر

  این کلید محافظ جان 25 امپر یک کلید اتوماتیک می باشد که برای حفاظت از انسان ها و تجهیزات در بخش های از ساختمان تعبیه می شود. جریان نشتی به راحتی توسط کلید محافظ جان قابل تشخیص می باشد. اساس کار این کلید را می توان محاسبه جریان ورودی و خروجی در نظر گرفت. این جریان در حالت استاندارد در قسمت رفت با قسمت برگشت برابر است اما اگر اختلافی در میزان جریان ورودی و خروجی دیده شود نشانگر این است که اختلالی در مدار به وجود امده است. با تشخیص نشتی جریان کلید محافظ جان بلافاصله جهت حفظ ایمنی مدار را قطع خواهد کرد. پس با قرار گرفتن کلیدهای حفاظت جان در مدار از برق گرفتگی و سایر اسیب های احتمالی پیشگیری می شود. همچنین بر روی کلید حفاظت جان دکمه ای در نظر گرفته شده است تحت عنوان دکمه تست که سلامت کلید و عملکرد صحیح ان با استفاده از دکمه تست امتحان می شود. بدنه ی این کلیدهای محافظتی از پلاستیک ساخته شده است و حداکثر جریانی معادل با 6000 امپر را تحمل خواهد کرد. نحوه ی نصب کلید حفاظتی 25 امپری به صورت ریلی طراحی شده است. اگر این کلید اظافه بار یا نشتی جریان را تشخیص دهد بلافاصله قطع خواهد شد و این گونه از ایجاد اتش سوزی و برق گرفتگی پیشگیری خواهد کرد. از این کلیدهای محافظ جان 25 امپر می توان در واحدهای مسکونی و اداری بهره مند شد. برای هر دو واحدهای مسکونی و اداری مناسب و قابل استفاده هستند. عملکرد این کلیدها به گونه ای می باشد که هم از سیستم برقی هم از انسان ها در مقابل خطرات احتمالی محافظت می کند.

  مشاهده بیشتر . . .
  خرید انواع محافظ جان پارس فانال
  نحوه ی عملکرد محافظ جان
  نحوه ی عملکرد محافظ جان

   

  کاربردها و مزایای استفاده از کلید محافظ جان 25 امپری

  با توجه به مزیت ها و کاربردهای فراوانی که کلیدهای محافظ جان 25 امپر دارند برای ایمنی ساختمان ها بسیار مفید هستند و الزاما در یک سری از مناطق باید مورد استفاده قرار گیرند. این کلیدها از وقوع اتش سوزی و برق گرفتگی جلوگیری خواهند کرد بنابراین نظام مهندسی کاربرد این کلیدها را در ساختمان ها به عنوان یکی از قوانین در نظر گرفته است. امروزه به صورت بسیار فراگیر و گسترده از این کلیدهای محافظتی در بخش های مختلف استفاده می شود. حتی استفاده از ان در برخی از مدارهای الکتریکی الزامی در نظر گرفته شده است. پس یکی از نقش های حفاظتی ان محافظت از جان انسان ها در برابر اتش سوزی و برق گرفتگی می باشد. همچنین در مقابل نوسانات برقی نیز نقش محافظت کنندهای خواهند داشت. زمانی که جریان از میزان استاندارد و تعریف شده خارج شود سریعا این کلیدهای محافظ جان مدار را قطع خواهند کرد. این کلیدهای محافظتی برای شینه و کابل امکان اتصال ترمینال را به صورت دو گانه فراهم خواهند کرد. همچنین میزان حساسیت قطع مدار 30 امپر در نظر گرفته شده است یعنی اگر جریان بیشتر از 30 شود بلافاصله کلیدها عمل کرده و مدار را قطع خواهند کرد. با توجه به مطالب ذکر شده در این قسمت راجع به مزیت ها و کاربردهای این کلیدهای حفاظتی بیشتر با نقش محافظتی ان ها اشنا خواهید شد.

  مشخصاتف قیمت و خرید کلیدهای حفاظتی

  کلام پایانی

  در این مطلب به توضیح کلید محافظ جان 25 امپر پرداخته شد تا شما با نقش حفاظتی و عملکرد ان در ایمنی ساختمان ها اشنایی کاملی داشته باشید. همچنین به صورت اختصاصی کاربردها و مزایای استفاده از این کلیدها را برایتان شرح دادیم تا بدانید چرا وجود این کلیدهای محافظ جان در مدارهای برق ضروری و الزامی است. انواع سه فاز و تک فاز کلیدهای محافظ جان در بازار وجود دارند که  هر یک کاربردهای مختلفی دارند برای اشنایی با کاربردها و نحوه ی عملکرد این کلیدها این مقاله را به صورت کامل مطالعه نمایید. شما می توانید کلیدهای محافظتی را از سایت کالای برق عزالدین که مجموعه ای بسیار معتبر در زمینه فروش محصولات برقی می باشد خریدای نمایید. انواع کلیدهای محافظ جان در این سایت وجود دارند و مشتریان گرامی می توانند محصول مورد نظر خود را در سایت جستجو کرده و مشخصات ان را مطالعه نمایند.

  مشاهده بیشتر . . .
  آشنایی با کلید محافظ جان برای منزل

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نویسنده

  fermo

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *