دسته‌بندی نشده

نمایندگی کنتاکتور هیوندای

 • شرکت هیوندای الکتریک در سال ۱۹۷۷ برای تولید ماشین های الکتریکی صنعتی تلاش کرده است و راه جدیدی را شروع کرده است از تولید تا توزیع برق در حال افزایش دادن و تجاری کردن محصول ها و پیدا کردن راهکارهایی برای افزایش بهره وری به روش یکپارچه برای درست شدن به رهبری و مدیریت مشتریان هست یکی از شرکت هایی که تولید قطعات صنعتی میکند شرکت هیوندا است شرکت هیوندا از شرکت هایی که در قطعات صنعتی ایران شناخته شده است زیرا این شرکت دارای طراحی و کیفیت بالا و قیمت مناسب است شرکت کنتاکتور هیوندا در زمینه های مثل قطع کننده مدار با ولتاژ پایین و متوسط همانند کنتاکتور، بی متال، فیوز مینیاتوری، کلید اتوماتیک، کلید هوایی و حرارتی و غیره و در قسمت قدرت مثل: ترانس موتور، ژنراتور فعالیت دارد. برای آشنایی با نمایندگی کنتاکتور هیوندای در تهران و لاله زار با مدیریت آقای عزالدین همراه باشید.

  این شرکت با طراحی های بسیار زیبا و قابل قبول ونوع های  بسیاری از کنتاکتورهایی را در ولتاژ های متوسط و کم ساخته است از آنجایی که این شرکت برای کیفیت بالا و مشتری مداری و کارایی بالا بسیار تلاش می‌کند همین کار باعث شده تا مورد حمایت صنایع کشتیرانی و نیروگاه ها قرار بگیرد . کنتاکتورهای هیوندا جز پیشرفته ترین محصول هایی اند که از راه آنالیز الکتریکی و خنثی متوجه طراحی بهینه هستند در نتیجه برای کارهای الکترونیکی خود می توانید با خیال بسیار راحت از کنتاکتورهای هیوندا استفاده نمایید.

  نمایندگی کنتاکتور هیوندای
  نمایندگی کنتاکتور هیوندای

  به صورت کلی و تعریف کلی کنتاکتور یک سوئیچ کنترل شده الکتریکی است که برای جابجا کردن و یا تعویض مدار های الکتریکی مورد استفاده قرار میگیرند کنتاکتور توسط یک مدار کنترل میشود که این مدار قدرت بسیار کمتری نسبت به مدار های سوئیچ دارد .مثل: یک سیم پیچ الکترومغناطیسی ۲۴ ولت که با سوئیچ موتور ۲۳۰ ولت کنترل میشود به صورت کلی رله ها و کنتاکتور ها به صورتی طراحی شده اند که به دستگاه‌ های با بار زیاد وصل می شوند.

  مشاهده بیشتر . . .
  آشنایی کامل با کلید جریان نشتی + مزیت ها

  کاربردهای کنتاکتور هیوندای

  از کنتاکتورهای هیوندا برای کنترل مرکزی تاسیسات بزرگ و روشنایی از جمله ساختمان های اداری و تجاری مورد استفاده قرار می گیرند برای اینکه مصرف برق در سیم پیچ کنتاکتور کم شود از کنتاکتور لیچینگ استفاده می کنند وقتی که سیم پیچ برای یک لحظه دارای انرژی میشود کنتاکت مدار را میبندد که به صورت مکانیکی بسته میشود سیم پیچ دوم کنتاک را باز میکند.

  کاربردهای کنتاکتور هیوندای
  کاربردهای کنتاکتور هیوندای

   رنج های کنتاکتور هیوندای

  کنتاکتورها هیوندا بر اساس جریان بار در هر کنتاکت طراحی شده اند و درجه بندی کنتاکتور ها براساس:چرخه وظیفه، حداکثر خطا در مقابل جریان ولتاژ و ولتاژ سیم پیچ است. یک کنتاکتور کنترل موتور برای کارهای سنگین در موتور های بزرگ مناسب است رنج کاری کنتاکتور را می تواند به چندین عامل بستگی داشته باشد که به طور مثال می‌توان به دسته بندی استانداردIEC اشاره کرد.

  امکانات کنتاکتور هیوندای

  امکاناتی که این نمایندگی های کنتاکتور هیوندای ارائه می‌دهند شامل: کاهش مصرف برق دررله های کمکی است .

  مقدار جا برای نصب آن بسیار کم است.

  این کنتاکتور دارای ساختار و نصب آسان و مستقیم رله اضافه بار حرارتی است.

  کنتاکتور هیوندا دارای محافظت بادوام از موتور برای سیستم های مختلف صنعتی است.

  امکانات کنتاکتور هیوندای
  امکانات کنتاکتور هیوندای

  مشخصات فنی کنتاکتور هیوندای

  دارای تنوع زیاد از آمپر۹ تا ۸۰۰ آمپر در ولتاژ بندی هزار ولت است.

  از ولتاژ های AC/DCپشتیبانی می کند.

  مشخصات فنی کنتاکتور هیوندای
  مشخصات فنی کنتاکتور هیوندای

  مدل های کنتاکتور هیوندا

  کنتاکتور هیوندا به دو دسته استاندارد و فشرده تقسیم بندی می شوند یکی از رایج ترین کنتاکتور های هیوندا کنتاکتور مدل سری  HGاست که در حال حاضر بیشترین استفاده از آن می شود. سری استاندارد آن شامل:

  مشاهده بیشتر . . .
  خرید مستقیم انواع کنتاکتور اشنایدر

  1- standard HGC، standard HGT است ودر دسته های فشرده شامل :compact HGC، compact HGT است . کنتاکتور های فشرده اندازه آن کوچکتر از کنتاکتورهای استاندارد است به همین دلیل کوچک بودن نام آن را فشرده نامگذاری شده است کنتاکتور های HGاستاندارد برای سه فاز ۲۲۰ ولت و ۴۰۰ ولت از 9آمپر تا ۸۰۰ مپر متنوع است. طریقه نصب کنتاکتور ها هم به صورت پیچی و هم به صورت ریلی روی تابلو نصب می شود و عملکرد ولتاژ آن تا ۶۹۰ و در جریان های بالا 1000ولت کار میکنند در این مدل تیغه های کمکی در هر دو مدل AC/DCمی تواند یک یا دو تیغه نرمال باز NO و نرمالی بسته NCباشد مشخصات حالت فشرده مثل صوت استاندارد است تنها تفاوت آنها در این حالت از ۹ آمپر تا ۱۰۰ آمپر وجود دارد و در زیر جدول تمام مدل های کنتاکتور هیوندا قابل مشاهده هست.

  مدل های کنتاکتور هیوندا
  مدل های کنتاکتور هیوندا در نمایندگی

  بررسی تکنیکی کنتاکتور هیوندای 

  ساختار خارجی کنتاکتور هیوندا شامل: ترمینال اصلی و کمکی و قدرت کنترل، نام محصول، تولید کننده، روکش ایمنی، جای نصب شده روی ریل ،جلد و قاب فوقانی، سوراخ نصب پیچ، صفحه پلاک، سوراخ نصب شده برای دستگاه های کمکی است اما ساختار داخلی کنتاکتور هیوندا شامل :

  پوشش ایمنی: از فشار زیاد و خودسرانه تیغ ها جلوگیری می‌کند .

  پوشش محافظ بالا : تیغه های کمکی در اینجا ساخته میشه و اتاق جرقه را جمع میکند.

  پوشش محافظه کمکی: پوششی برای محافظت از قطعه‌های کنتاکت کمکی است.

  محفظه جرقه: دستگاه برای خاموش کردن جرقه و جلوگیری از روشن و خاموش شدن قوس الکتریکی است.

  پیچ ترمینال ها: برای نصب ترمینال ها از پیچ ترمینال استفاده میشود.

  مشاهده بیشتر . . .
  بهترین فیوز برای خانه

  پل کنتاکت: کار روشن و خاموش کردن را می کند و بر روی هسته و کنتاکت متحرک مونتاژ میشود.

  پل کنتاکت کمکی :قسمت عملیاتی ترمینال کنتاکت اصلی

  تیغه متحرک: قسمت عملیاتی از ترمینال تیغه اصلی

  هسته متحرک: وقتی برق به سیم‌پیچ میرسد هسته متحرک به سمت هسته می رود و کنتاکت مغناطیسی بسته می شود.

  فنر بازگشت: وقتی که سیم پیچ از انرژی خارج میشود هسته متحرک از هسته ثابت جدا میشود.

  هسته نگهدارنده: به بخشی که جریان را عبور میدهد و هسته برای تامین برق ثابت می شود.

  ایمنی کنتاکتور هیوندای

  جلد محافظ جلو : از ورود مواد خارجی به داخل جلوگیری می کندو همچنین از عملکرد اشتباه کاربران جلوگیری می‌کند

  ساختار بسته سوراخ نصب شده برای لوازم جانبی:

  وقتی که کنتاکتور روشن و خاموش می شود که تماس ساختار مهر و موم شده ای به وجود می آورد.

  پوشش محافظ متحرک :برای ترمینال اصلی و کمکی و سیم پیچ مورد استفاده قرار می گیرد همچنین برای درجه محافظت هم استفاده میشود.

  ایمنی کنتاکتور هیوندای
  ایمنی کنتاکتور هیوندای

  کنتاکتور مغناطیسی [9 ~ 100 AF]چه مزایایی دارد

  کار مشتری را راحت تر کرده است.

  آرایه بالایی ساخته شده در تیغه کمکی .

  ساختار جایگزینی سیم پیچ آسان( یعنی وقتی که به صفحه وصل است به راحتی جدا و تعویض میشود به دو روش نصب میشود هم قابل نصب در حال و هم قابل نصب در پیچ است.)

  روش های مختلف نصب (به راحتی در دریل و پیچ نصب میشود .)

  کنتاکتور مغناطیسی [115 ~ 800 AF]

  جایگزین راحت سیم پیچ عملیاتی( وقتی که به صفحه وصل است سیم پیچ عملیاتی را به راحتی جدا و تعویض می کنیم جای سیم پیچ با استفاده از مورد پلاستیکی محکم میشود و حرکت کردن سیم پیچ را به کمترین مقدار ممکن می رساند.)

  مشاهده بیشتر . . .
  نقشه نصب کنتاکتور سه فاز

  طراحی شده برای کاهش سرو صدا  (روش تحریک DC با استفاده از مدار مغناطیسی. )

  تعمیر و نگهداری آسان و جایگزین برای تیغه های اصلی( وقتی که پوشش بالای کنتاکتور برداشته میشود قسمت های اصلی و داخل کنتاکت پیدا می شود در نتیجه خیلی راحت می‌توان آن را بازرسی و تعویض از خارج کنتاکتور را انجام داد.)

  قیمت کنتاکتور هیوندایخرید 

  کنتاکتورها معمولا برای کاربردهای با ظرفیت بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد و از رله های بزرگتر و سنگین تر هستند طبیعی است  طبیعی است که همین تفاوت در اندازه، راندمان و کارایی، کنتاکتور ها نسبت به رله ها گران تر هستند. برای پیدا کردن قیمت انواع کنتاکتور بهتر است به نمایندگی کنتاکتور هیوندای در لاله زار با مدیریت آقای عزالدین ( فروشگاه کالای برق عزالدین ) رجوع کرده تا از مدل ها و قیمت ها برای خرید کنتاکت اطلاع پیدا کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نویسنده

  manager

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *